poniedziałek, 4 lipca 2011

Panieński przebierany

Tematyczne wieczory panieńskie stały się ostatnio tak samo popularne, jak przebierane imprezy tego typu. Sam byłem na kliku takich domówkach i przyznam, że jeżeli motyw jest dobrze dobrany, a impreza zorganizowana w każdym najmniejszym szczególe - zabawa jest przednia. 


Podczas wieczoru panieńskiego przebieranki sprawdzają się w stu procentach, ponieważ kobiety wręcz uwielbiają się stroić. Jeżeli panie wybiorą tego typu opcję na panieński, jestem pewien, że już na długo przed samą imprezą zastanawiać się będą, w co się ubrać i jak powinna wyglądać ich kreacja. Poza tym dodatki, biżuteria, buty, torebki, makijaże.  I ten podświadomy (albo i nie...) wyścig, o laur najpiękniejszej na imprezie. Która będzie miała ładniejszą sukienkę, lepsze szpilki, która będzie wyglądała bardziej seksi. 


Tego typu impreza z pewnością zacznie się w domu, którejś z pań. Przyszła panna młoda powinna o niczym nie wiedzieć. Dlatego też, jej koleżanki powinny przygotować strój dla niej, w którym będzie wyglądała olśniewająco. 


Pierwszą z atrakcji, będą z pewnością plotki na każdy temat. Obawiam się, że również na temat facetów;p. Panie wprowadzą się w imprezowy nastrój kilkoma kolorowymi drinkami i parę godzin później ruszą w miasto wynajętą limuzyną do klubu, w którym będą brylować na parkiecie przez całą noc. 


Niejednokrotnie byłem świadkiem takiego panieńskiego, oczywiście całkowicie przypadkiem. Po prostu znalazłem się w klubie, w którym panie postanowiły się bawić. Stwierdzić również mogę, że nie było opcji, aby nie zwrócić na nie uwagi, a bawiły się tak dobrze, że skończyły w momencie zamykania klubu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz